کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

Apple TV باید بابت برنامه بازی فوق العاده اش از ماکروسافت تشکر کند

Apple TV باید بابت برنامه بازی فوق العاده اش از ماکروسافت تشکر کند

 

Apple TV باید بابت برنامه بازی فوق العاده اش از ماکروسافت تشکر کند

 

Apple TV باید بابت برنامه بازی فوق العاده اش از ماکروسافت تشکر کند . فردا روزی است که اپل نسخه جدیدی از Apple TV set-top-box که بالاخره به کاربران اجازه بازی ,گیمهای بازار برنامه را بر روی صفحه نمایش تلویزیون می دهد را معرفی می کند. به احتمال خیلی زیاد این نسخه از کنترل های بلوتوثی پشتیبانی کرده , که آن را تبدیل به کنسولی جمع و جور و ارزان خواهد کرد. البته درسته که این ایده در گذشته چندان جوابگو نبوده , ولی اپل یک برگ برنده در آستینش دارد : اسم این برگ برنده “Minecraft” است.
درست شنیدید , ماکروسافت 2.5 بیلیون دلار پول برای بهترین برنامه بازی Apple TV خرج کرده است .
یک گیم نادر که روی پلت فرم های بسیار زیادی کار می کند.
درسته که خیلی ها از Minecraft به عنوان بازی کامپیوتری یاد می کنند , ولی واقعیت این است که نسخه ی موبایلی این بازی هم بسیار موفق بوده. از ماه ژانویه این بازی بیش از 30 میلیون مرتبه خریداری شده است , که باعث خاص شدن بیشتر این بازی می شود چرا که بدون اینکه الماس و یا سنگ جادویی برای فروش داشته باشد , کاربران باز علاقه به خریدن آن دارند. همچنین یک گیم ایده ال است که روی پلت فرم های متفاوت بازی می شود. شما می توانید روی گوشی موبایلتان کمی بازی کنید و ساختمان بسازید و سپس روی کاناپه لم داده و از Apple TV خود لذت ببرید . Minecraft بازی بسیار مناسبی برای پلت فرم های بزرگ می باشد و ماکروسافت نیز پشتیبانی مشابهی را برای ویندوز 10 ارائه داده که از طریق آن می توان روی موبایل و PC این بازی را تجربه کرد.

شاید تصور اینکه بتوان گیم های معروف را روی تلویزیون بازی کرد کمی برایمان سخت باشد , بازی های مثل Candy Crush , Boom Beach بیشتر حکم وسیله ای برای منحرف کردن ذهن می باشند و زمانی به سمت آنها می رویم که بخواهیم دقایقی را تلف کنیم . ولی گیمی مثل Minecraft برای یک کنسول بازی بسیار مناسب می باشد .
این یک بازی Premium هست , بازی که هم در زمانهای کوتاه و یا دوره های طولانی می توان از آن لذت برد و در حال حاضر هم بیش از 10 میلیون طرفدار پر و پا قرص دارد . همچنین وعده اینکه بتوان نتایج این بازی را بین دستگاههای مختلف به اشتراک گذاشت باعث جذاب تر شدن نسخه جدید Apple TV می شود.
بازی های اندکی با قابلیت مشابه فروش در بازار وجود دارند – هر چند که اگر بازی Hearthstone نیز توسط Apple TV پشتبانی بشود , من مجبورم اون را خریداری کنم.