کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

کورتانا ماکروسافت با نسخه بعدی Cyanogen ادغام خواهد بود

کورتانا ماکروسافت با نسخه بعدی Cyanogen ادغام خواهد بود

 

کورتانا ماکروسافت با نسخه بعدی Cyanogen ادغام خواهد بود

 

کورتانا ماکروسافت با نسخه بعدی Cyanogen ادغام خواهد بود. در حال حاضر کورتانای ماکروسافت در وضعین بتای خود برای اندروید قابل دسترسی می باشد . ولی در سال جدید این دستیار دیجیتال به صورت از پیش نصب شده و یکپارچه با نسخه بعدی Cyanogen OS همراه خواهد بود که نسخه ای متفاوت با CyanogenMod است که شبیه به نسخه ای از google OS که روی دستگاه های wileyfox , Zuk , Yu و Smatfren گنجانده شده است .
احتمالا اسم هیچ یک از این کمپانی ها را تا بحال نشنیده اید , این گوشی ها با برندهایی که در Best Buy و یا مغازه های محلی به چشم می خورند خیلی فرق دارند. Cyanogen OS در ابتدا روی دستگاهی به نام one plus one که بیشتر شناخته شده بود به همه جا ارسال می شد , ولی به مرور زمان رابطه دو کمپانی خراب شد و cyanogens بر آن شد تا نسخه جدیدی از اندروید را برای آن گوشی درست کند.

با وجود اینکه ساینوژن روی هیچ گوشی هوشمند معروفی نصب نشده است. ولی مدیر عامل این کمپانی امیدوار است که وجود Cortana به این OS کمک کرده تا بتواند با Android و iOS هم گام شود و برای هر کدام از آنها یک دستیار شخصی فن آوری شده در نظر بگیرد.
در کنار این پیش بینی جسورانه در مورد اینکه ساینوژن دست به تولید دستگاههایی خواهد زد که باعث نابود کردن گوشی های iPhone و Galaxy در سال 2016 خواهند بود , McMaster در گفتگویی با International Business Times اعلام کرد که Cortana دارای دسترسی عمیق سیستمی خواهد بود که به او اجازه ی کنترل برنامه های مربوط به شخص سوم مانند Spotify را می دهد. "Siri اینچنین قدرتی را به Spotify نمی دهد, بنابراین ما می توانیم چنین کاری را با ادغام کورتانای ماکروسافت با OS و قابلیت استفاده از زبان طبیعی برای استفاده در spotify و سایر برنامه های اینچنینی انجام بدهیم. "
McMaster از کورتانا خیلی تعریف و تمجید می کند و اعتقاد دارد که خیلی بهتر از Siri باشد , البته در نظر داشته باشید که این نوع فکر کردن در خور فردی است که تمام ذهنش متمرکز موفق شدن می باشد . به گفته McMaster , کورتانا به ساینوژن در رسیدن به اهدافش ( که کسب استقلال از گوگل می باشد در چند سال آینده است )کمک خواهد کرد , ولی در حال حاضر برای کسب موفقیت در دراز مدت این کمپانی نیازمند شرکایی است که بین مردم شناخته شده باشند .