کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

٧ روش بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) در سال ٢٠١٦ که باید خودتان را برای آنها آماده کنید (قسمت سوم)

٧ روش بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) در سال ٢٠١٦ که باید خودتان را برای آنها آماده کنید (قسمت سوم)

 

 به قسمت سوم نکات ٧ روش بهینه سازی سایت ( سئو سایت )  در سال ٢٠١٦ می پردازیم.

 

٦- جریمه لینک ها را شوخی نیستند! اما تمام آنها قابل جابه جایی هستند.


طی سال های اخیر لینک های جریمه به یک کابوس واقعی برای سئو سایت تبدیل شده اند ولی با گذر زمان و به دست آمدن تجربیات صنعتی کافی در زمینه پاک سازی لینک ها، تمام کارشناسان سئو سایت بر سر این مسئله به توافق رسیده اند که جا به جایی لینک های جریمه ١) سخت است، اما ٢) کاملا امکان پذیر است.
این به معنی است که اولین و مهمترین کار برایوب سایت این است که از وب سایت خود در برابر جریمه شدن محافظت کنید و تنها راه برای انجام این کار بازرسی منظم لینک ها و پاک سازی آنها است.
" آیا فکر می کنید اگر تا به حال برای لینک هایتان جریمه نشده اید در امان هستید؟ این طور نیست! شما باید به صورت فعال لینک های با کیفیت پایین را که طی بازرسی لینک ها پیدا می کنید، رد یا جابه جا کنید. حتی اگر هنوز هیچ جریمه ای برای شما نیامده است."
حال اگر خیلی دیر شده است و وب سایت شما جریمه شده است به این معنی نیست که باید همه چیز را از نو و بر روی یک دامنه کاملا جدید شروع کنید، بلکه می توانید به وسیله اجرای یک پاکسازی لینک وب سایت خود را پس از جریمه احیا و ترمیم کنید.
مسئله ای باید آن را به خاطر داشته باشید این است که در جابه جا یی جریمه ها هیچ جایگاهی برای کارهای نصف و نیمه نمی باشد. همان طور که کارشناسان تایید کرده اند، تنها تلاش برای خلاصی از دست چند لینک مضر کافی نیست و جواب نمی دهد. در بسیاری از موارد شما قادر به گول زدن گوگل نیستید و ناچار به خلاصی از دست تمام لینک های مضر و بد وب سایت خود می باشید.


٧- حتی اگر هنوز رفتار کاربر یک فاکتور در رتبه دهی نباشد، باید به زودی به یک فاکتور تبدیل شود.


اگرچه تاثیر فاکتور رفتارهای کاربر بر روی رتبه گوگل موضوع بحت برانگیزی است، گوگل هنوز هم آن را انکار می کند در حالی که آزمایشات زیادی عکس این مسئله را ثابت می کند. حتی اگر سیگنال های کاربر در حال حاضر تاثیری بر رتبه دهی به وب سایت شما نداشته باشد، هوش و منطق می گوید که در آیندهای نه چندان دور به فاکتور هایی مهم تبدیل خواهند شد. پس زیرکانه است اگر از امروز برای آن آماده باشیم.
رند فیشکین دو تصویر کلی از الگوریتم های سئو سایت را معرفی می کند. به بازاریاب ها پیشنهاد می کند که سئو سایت با جهت یابی کلاسیک گوگل و جهت یابی جدید جست و جو را تلفیق کنند.

 


77seo

 


در دنیای دو الگوریتمی ها باید بر روی این ٤ فاکتور جدید سئو سایت تمرکز کنیم:


- امتیازات به دست آمده از کلیک ها


با توجه به فاکتور های رفتاری ، CTR شما یکی از مواردی خواهد بود که تامین کننده رتبه شما می باشد. پس اصلاح عنوان و توصیف های وب سایت یک بار دیگر می تواند عامل تاثیر گذاری باشد.


- درگیر کردن کاربر در وب سایت


آیا جست و جو گران آن چیزی را که در وب سایت شما به دنبالش آمده اند پیدا می کنند؟ یا به عقب بازمی گردند و نتایج جست و جوی دیگری را کلیک می کنند؟ آیا جست و جو گران در صفحه وب سایت شما می مانند و صفحات دیگر وب سایت شما را بازمی کنند؟ یا طی یکی دو ثانیه از آن خارج می شوند؟ طوری که کاربران با وب سایت شما درگیر می شوند مسئله ای است که رتبه دهی را تحت تاثیر می گذارد.

رند فیشکین لیستی را به شما پیشنهاد می دهد که برای درگیری بیشتر کاربر با محتوایتان می تواند به شما کمک کند.


+ محتوایی که می تواند نیازهای آگاهانه یا نا خودآگاه کاربر را تامین کندو
+ سرعت بالا، سرعت بالا، سرعت بالا بارگذاری وب سایت
+ تحویل دادن بهترین UX در تمام مرورگرهای اینترنت
+ تلقین به کاربر که هر چه بیشتر به وب سایت شما نفوذ کند
+ اجتناب کردن از ویژگی هایی که باعث اذیت کردن کاربر یا منصرف کردن او از ورود به وب سایت شما می شود.

 

- اطلاعاتی که جاهای خالی دانسته های جست و جو گران را پر می کند


با هدف تحویل دادن یک نتیجه جست و جوی آزموده زمانی که کاربران کلمه کلیدی X را جست و جو می کنند، ماشین های درک مدل گوگل می توانند نتایج جست و جویی که برای افراد نمایان میشود را با آن کلمه کلیدی تطبیق دهند تا بیبینند چه چیزی در آنها مشترک است.
برای مثال اگر جست و جوگر کلمه کلیدی "نیویورک" را جست و کند و وب سایتی برایش نمایش داده شود که با توجه به تجزیه تحلیل های گوگل فاقد مطلب در مورد "بروکلین" و "نیوآیلند" باشد، چون کاربر ممکن است به دنبال مطالب مربوط به این مکان ها باشد ، آن وب سایت از امتیاز کمی برخوردار خواهد شد.

 

- به اشتراک گذاری ها، لینک ها و صداقت در هر بازدید


اگرچه سیگنال های شبکه های اجتماعی به طور رسمی جزءای از فاکتور های رتبه دهی نمی باشند، آزمایشات نشان می دهند که صفحاتی با فعالیت های اجتماعی زیاد و لینک های کم بهتر از صفحات با لینک های زیاد و اشتراک گذاری های کمتر می باشند. حتی برای کلمات کلیدی که در آنها رقابت تنگاتنگی وجود دارد.
اما فقط تعداد این به اشتراک گذاری ها و فعالیت ها نیست که گوگل به آنها توجه می کند بلکه به به رشد فعالیت در طول زمان و درگیر کردن بیننده ها در شبکه های اجتماعی تان نیز توجه می کند.

 

درباره سئو سایت موارد بسیار زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند و تنها یک مقاله چند صفحه ای برایتان کافی نخواهد بود. با مقالات دیگر سئو سایت همراه ما باشید و اگر مطالب ما در نظرتان مفید بود آن را با دوستان و همکارانتان نیز به اشتراک بگذارید.

 

با ما در مقالات دیگر کارآفرین بلاگهمراه باشید.

٧ روش سئو سایت ٢٠١٦ (١)

٧ روش سئو سایت ٢٠١٦ (٢)

٤ پیش بینی سئو ٢٠١٦-٢٠١٧

شما می تواید با استفاده از لینک های زیر این مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.