کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

درست شنیده اید :  Mark Zuckerberg اعلام کرد که فیس بوک در حال کار کردن روی دکمه های dislike  است

درست شنیده اید : Mark Zuckerberg اعلام کرد که فیس بوک در حال کار کردن روی دکمه های dislike است

 

 

درست شنیده اید :  Mark Zuckerberg اعلام کرد که فیس بوک در حال کار کردن روی دکمه های dislike  است

 

در طول یک جلسه پرسش و پاسخ مربوط به HQ فیس بوک , مدیر عامل فیس بوک Mark Zuckerberg اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد که به صورت عمومی دکمه های Dislike را به آزمایش بگذارد . خوب بالاخره حقیقت دارد!
البته Zuckerberg در گذشته در مورد اینکه به دنبال گزینه های دیگری در کنار Like می گردد صحبت کرده بود , ولی این اولین باری است که در مورد دکمه Dislike صحبتی شده . این طور که به نظر می رسد , حتی نیازی به انتظار کشیدن نخواهد بود و این اتفاق زودتر از آنچه که فکر می کردیم رخ خواهد داد.
او همچنان توضیح داد که این دکمه به معنی دوست نداشتن و یا ایجاد موج منفی مانند دکمه هایی که در Youtube و Reddit وجود دارد نمی باشد و وسیله ای است برای نشان دادن حس همدلی با پستی که کسی گذاشته است .
طرفداران دکمه Dislike بحث های طولانی در مورد اینکه دکمه like برای برخی پستها مناسب نمی باشد انجام داده اند , به عنوان مثال اخبار ناراحت کننده در مورد بحران پناهندگان نیاز به واکنشی دیگر دارد تا افراد بتوانند ناراحتی خود را بدون نیاز به اینکه چیزی در قسمت کامنت بنویسند ابراز کنند.
البته به احتمال خیلی قوی این کمپانی روی گزینه ها و عکس العمل های مختلف دیگری نیز کار می کند و پست ها به گزینه های ساده ی Like و Dislike محدود نخواهند بود .
همچنین Zuckerberg توضیحی در مورد دلیل اینکه چرا این کار را زودتر انجام نداده اند ارائه می دهد و می گوید – فیس بوک زمان زیادی است که روی این ایده کار می کند و تنها مسئله ساده نگه داشتن آن است .
این مدیر عامل انتظار دارد که مرحله تست عمومی به زودی آغاز شود و در صورتی که این ایده مورد قبول واقع شود در دسترس همگی قرار خواهد گرفت.

 

ما را در مقالات دیگرکارآفرین بلاگ همراهی کنید.

شما می توانید با استفاده از لینک های زیر این مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.