کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

بزودی می توانید در 35 دقیقه گوشی خود را تا 80% شارژ کنید

بزودی می توانید در 35 دقیقه گوشی خود را تا 80% شارژ کنید

 

 

بزودی می توانید در 35 دقیقه گوشی خود را تا 80% شارژ کنید

 

به نظر می رسد که سازنده های تلفن همراه دیگر قادر به گنجاندن باتری های بزرگتر از چیزی که اکنون در بازار وجود دارد در دستگاه ها نخواهند بود. ولی خوشبختانه , در آینده راهی برای شارژ کردن سریع گوشی ها وجود خواهد داشت .

Qualcomm که یک سازنده Chip می باشد اعلام کرد که در تکنولوژی جدیدش که در بین محصولات سال 2016 معرفی خواهد شد , دستگاهی وجود دارد که می تواند موبایل را از وضعیت 0 % تا 80 % در مدت زمان 35 دقیقه شارژ کند.
موبایل و تبلت هایی که در چنین وضعیتی قرار دارند , معمولا نیازمند یک زمان یک تا یک ساعت و نیمه می باشند تا به این حد شارژ برسند.
این کمپانی همچنین اعلام کرد که عملکرد شارژ فوری Quick Charge 3.0 به مقدار 27 درصد سریعتر از مدل قبلی اش می باشد که در حال حاضر در دستگاه های Google Nexus 6 , Sony Xperia Z4 , Moto X Style و همچنین Samsung Galaxy S6 و S6 Edge وجود دارد.
Quick Charge 3.0 از (INOV) Intelligent Negotiation for Optimum Voltage که یک الگوریتم مخصوص برای مشخص کردن میزان قدرت دستگاه های خانگی برای درخواست بهترین انتقال قدرت می باشد, استفاده می کند.
به علاوه , بر خلاف نسخه قبلی که فقط شامل 4 ولتاژ شارژ بود , Quick Charge 0.3 برای افزایش میزان انعطاف پذیری از ولتاژ های 3.6 تا 20 از 200mV را پشتیبانی می کند.
این ویژگی جدید در دستگاه هایی که شامل پردازنده های Spandragon 820 , 620 , 618 , 617 و 430 می باشند و در سال آینده روانه بازار شده و از کانکتور های USB-C حمایت می کنند , وجود خواهد داشت .

زمانی که مدل 820 به بازار بیاید , یک نیروی قوی که رغیب بزرگی برای 810 می باشد به حساب خواهد آمد . در ادامه باید بدانیم که Qualcomm اخیرا اعلام کرده, که چیپ جدید آن قادر به افزایش کیفیت عکس ها و دو برابر شدن عملکرد و عمر باتری در مقایسه با مدل 810 خواهد بود .

 

با ما در مقالات دیگر کارآفرین بلاگ همراه باشید.

شما می توانید با استفاده از لینک های زیر این مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.