کــــار آفرینــــ بلاگــــ

بلاگیــــ برایــــ امروزیــــ ها

بروز رسانی بزرگ Xbox 360 به همراه 2 گیگ جای ذخیره اضافی و ویژگی های جدید دیگر

بروز رسانی بزرگ Xbox 360 به همراه 2 گیگ جای ذخیره اضافی و ویژگی های جدید دیگر

 

بروز رسانی بزرگ Xbox 360 به همراه 2 گیگ جای ذخیره اضافی و ویژگی های جدید دیگر

 

این روزها بیشتر تمرکز بخش بازی ماکروسافت به Xbox one معطوف شده , ولی امروز این کمپانی نشان داد که کنسول قدیمی را نیز فراموش نکرده است . این کمپانی یک به روز رسانی بزرگ مخصوص Xbox 360 ارائه داده که ویژگی های جدید و جذابی را در آن بوجود خواهد آورد در بین این ویژگی ها فضای اضافی ذخیره ای 2 گیگا بایتی برای ذخیره بازی هاست. در گذشته ایکس باکس 360 شامل فقط 512 مگا بایت از فضای cloud بود ولی هم اکنون حجم این فضا برای کاربرانی که به سوئیچ کردن بین کنسول ها و یا ملاقات دوستان علاقه دارند افزایش یافته. این فضای اضافی بیشتر مناسب زمانی است که ماکروسافت compatibility و یا سیستم سازگاری با ایکس باکس وان را معرفی کند که در حال حاضر در حال آماده کردن آن می باشند. و از این طریق شما می توانید از ذخیره های بازی خود , زمانی که در حال بازی قدیمی روی کنسولی جدید هستید استفاده کنید .
دوم اینکه , ایکس باکس 360 شما از طریق اینترنت به تمام هتل ها و مکانهای عمومی وصل میشود و شما می توانید با موافقت کردن با شرایط استفاده از خدمات از این قابلیت بهره مند شوید . در ابتدا ایکس باکس Live به دنبال اتصال اینترنت مناسب گشته و سپس از شما می خواهد تا internet explorer خود را باز کنید . در ادامه شما با شرایط موافقت کرده و در نهایت از اینترنت استفاده خواهید کرد.
سایر ویژگی های دیگر در دست آزمایش بیشتر بوده که شامل Activity feed می باشد . این برنامه به شما کمک کرده تا از فعالیت سایر دوستانتان در ایکس باکس one مطلع شوید. در آخر اطلاع داشته باشید که بروز رسانی های باعث اضافه شدن Groove Music و Microsoft movies و برنامه های تلوزیونی کنسول نیز می شود.