۱۶ نکته برای طراحی وب سایت موفق در ۲۰۱۶‎

۱۶ نکته برای طراحی وب سایت موفق در ۲۰۱۶‎

 

 

نکات طراحی وب سایت ۲۰۱۶

 

۲۰۱۵ سالی بود که صنایع خلاقانه پس از رکود اقتصادی شروع به بهبود یافتن کردند و مزایای رشد و پیشرفت را دیدند اما چگونه یک استودیوی طراحی و طراحی وب سایت میتواند به طور کامل از این شکوفایی در ۲۰۱۶ بهره مند شود ؟

ما از بعضی از بهترین استودیوهای انگلیس برای توصیه در سال پیش رو سوال کردیم و نکات طراحی وب سایت ۲۰۱۶ را برای شما دسته بندی کرده ایم.

 

۱- از مصالحه و سازش پرهیز کنید

 

01

" جهان عزیز , مردمی که به این شهر می رسند , کمبریج را تغییر می دهند. ایده هایی که این شهر را ترک می کنند , جهان را عوص می کنند "

برندینگ جانسون بنکس برای دانشگاه کمبریج

 

مایکل جانسون از بانک های جانسون می گوید : سعی کنید در تمام مدت بهترین کاری را که می توانید انجام دهید , ارائه دهید. سعی کنید اگر می توانید بیش از ۱۵ تا ۲۰ درصد مصالحه و سازش نکنید. بهتر است ناچیزباشید اما کاری را که در ایده تان است و به آن باور دارید انجام دهید

 

۲- تا مرز دیوانگی کار کنید

 مت میلر از VSTWO می گوید :‌ موفقیت فقط برقی است در قله ی سخت کارکردن و در اغلب اوقات به طور کلی دیوانگی و استرس است. پس هیچ وقت به این فکر نکنید که استودیوهای دیگر بی عیب و نقص هستند. این طور نیست . کنجکاو باشید و با آنچه تعریف شخصی تان از موفقیت است خود را هدایت کنید نه چیزی که حس می کنید دیگران از شما انتظار دارند.

 

۳- وارد کردن جوایز

بوروس داکورت می گوید :‌ برای موفقیت شما نیازمند یک اعتبار برای برتری های خلاقانه و یک فرهنگی که مردم از کارکردن در آن لذت می برند هستید. پیشنهاد من وارد کردن جوایز طراحی برای کمک به ساختن این اعتبار است. آن زمان , امیدواریم که شما نوعی از مشتری ها , پروژه ها و طراحان را جذب کنید که با دلایل درستی عاشق کارکردن با شما باشند.

 

۴- کارتان را به اشتراک بگذارید

 

02

"سازمان Universal Everything با بیش از ۲۰ استودیوی انیمیشن مختلف جهانی همکاری کرد. تا این نقاشی دیواری زنده را بر روی خانه ی اپرا سیدنی به وجود آورد"

 

گری گوری پاو از سازمان Universal Everything می گوید :‌ زمان را به توسعه و به اشتراک گذاری نمونه های نخستین کارهایتان با جهانیان اختصاص دهید . این کار مشتریهایتان را برای کمیسیون مثل به مثل جذب و ترغیب می کند.

 

۵- در هنجارها اختلال ایجاد کنید 

سایمون مانچیپ از سازمان Someone می گوید : از هکس تقلید نکنید . مقابلشان بایستید و آماده نبرد شوید و بجنگید . بهترین راه این است که در تلاش برای انجام بهتر کاری باشید.

 

۶- از محدوده ی راحتی خود خارج شوید 

دیو سیمپسون از آژانس Music پیشنهاد می کند : شجاع باشید . ما همیشه با هل دادن خودمان به محدوده های ناراحت باعث پیشرفت و ترقی خود شده ایم. خیلی هیجان انگیز است و شما تشخیص خواهید داد که هیچ چیزغیر ممکن نیست.

 

۷- همه را با هم بنوشید

 

03

 

تامی تایلور از سایت Alphabetical می گوید : کارکردن در یک استودیوی طراحی وب سایت تجربه فوق العاده است. پس تا می توانید از آن استفاده کنید . دوست پیدا کنید , تا می توانید از تجربیات تمام افراد اطرافتان استفاده کنید و مهم تر از همه از کاری که در حال انجام آن هستید لذت ببرید . این یک امتیاز بزرگ است که برای خودتان کار کنید و کاری را که به آن باور دارید برای مردمی که کار کردن کنارشان را انتخاب کرده اید انجام دهید . اگر شما از آن لذت ببرید دیگران نیز از آن لذت خواهند برد.

 

۸- به سلاح تان بچسبید

پائول استانفورد از Designstudio می گوید :‌ به اصولتان پایبند باشید. چیزی را که به آن باور دارید و کاری را که می خواهید انجام دهید درک کنید و به آن بچسبید . تبدیل کردن چیزها یکی از سخت ترین کارها برای انجام است. اما این پیشه و هنر تماما در مورد اعتبار است . شما باید به عنوان کسی که کاری را به صورت عالی انجام می دهد خوب شناخته شوید و آن کار را به طور پی در پی انجام دهید. باید به دیگران گوش بدهید , توصیه های آنها را بشنوید اما در نهایت برای به وجود آوردن تفاوت باید راه خودتان را بسازید و پیش بروید.

 

۹- به مشتریانتان نزدیک شوید

 

04

" شرکت Argo, The Partners را دوباره در سال ۲۰۱۵ برند می کنند"

 

گرگ کونتین از شرکت The Partners می گوید :‌ عمیق شوید و وضعیت و موقعیت مشتریانتان را به خوبی درک کنید . نزدیک شوید و سطحی از درک را توسعه دهید تا جایی که راه حل به طرز کور کننده ای مشخص باشد. زمانی که باور داشته باشند , اعتماد ساخته می شود. این زمانی است که کارهای بزرگ اتفاق می افتند.

 

۱۰- ایده های قوی داشته باشید

بن پارکر از سازمان Made Thought می گوید :‌ هرگز چیزی را که مشتری می خواهد , همان طور که می خواهد به او تحویل ندهید. در آن واحد این یک استراتژی ریسک پذیر است اما این روش همیشه به ما جواب داده است . همیشه به دنبال فرصت های خلاقانه ی متفاوت باشید . داشتن ایده های قوی به شما این اطمینان را می دهد که بتوانید به طور معقولانه توضیح دهید که چرا طراحی وب سایت شما برای یک چالش مختصر و خلاقانه درست است . از ارائه ی فقط خوب اجتناب کنید . طوری طراحی کنید که خیلی بیشتر برایش برایتان ارزش قائل شوند

 

۱۱- واقع بین باشید

مایک الدرسون از ManvsMachine توصیه می کند : برنامه ای را براساس قدرتتان به وجود بیاورید نه بر اساس آرزویی که دارید. سپس به برنامه تان بچسبید و آنرا به بهترین شکل بوجود آورید .

 

۱۲- دستمزد بگیرید

 

05

" موسسه Graphic Thought Facility یک تندیس برای مدرسه ی تجارت بین المللی هولت طراحی کرده است"

 

هاو مورگان از موسسه ی Graphic Thought Facility توصیه می کند : دست و دل باز باشید , اما از کار کردن و به دست آوردن هیچ اجتناب کنید . حتی میزان کمی دستمزد هم باعث ایجاد اعتماد به نفس هم در شما و هم در مشتریانتان خواهد شد . برداشتن گام های رایگان و مشتری هایی که می گویند :”هنوز خیلی کار مانده است “ در طول مسیر به هیچ کس کمکی نخواهد کرد.
به مشتریانتان گوش دهید و ازشان بپرسید که آیا واقعا به خلاصه ی کار فکر کرده اند ؟ مخارج کلی را تا جای ممکن پایین نگه دارید و کاری که به عهده می گیرید را تا جایی محدود کنید که فقط بتوانید اجاره را بپردازید . سازش کنید اما زمان درست جنگیدن را نیز بدانید . حس شوخ طبعی همیشه می تواند به شما کمک کند.

 

۱۳- با شور و اشتیاق ادامه دهید

راب گانزالز از Sawdust می گوید :‌ این خیلی سخت است که با شور و شوقی واقعی سالها برای رسیدن به چیزی ادامه دهید مگر اینکه علاقه ای پا بر جا و حقیقی داشته باشید . این به این معنی نیست که چیزها تغییر نمی کنند و یا تکمیل نمی شوند اما طبیعت انسان این است , مخصوصا وقتی در یک صنعت خلاقانه کار می کند. اما این غریزه ها را دنبال کنید و با اشتیاق ببینید شما را به کجا خواهند برد. با شور و شوقتان صادقانه برخورد کنید آنگاه می بینید که به طول عمر کارتان اضافه می کند.

 

۱۴- کاری را که از آن لذت می برید انجام دهید

 

06

 

مارک پاتون از Here Design می گوید : به نظر خیلی کلیشه ای می آید اما شما باید به کاری که به آن علاقه دارید بچسبید و انجام دهید. مخصوصا زمانی که در ۱۰ سال به این فکر می کنید که چه طور رشد کنید - باید به چه چیزی که دوست دارید بچسبید - وگرنه چه فایده ای دارد ؟

 

۱۵- همدل باشید

بن کریستی از Magpie می گوید ‌:‌ همیشه به خاطر داشته باشید که کوتاه بیایید , خودتان را به جای مشتریان و مشتری های آنها بگذارید . تفاوت بین هنر و طراحی خیلی مختصر است. برای محصول نهایی ارزش قائل شوید. برای مشتریتان ارزش قائل شوید. ارتباطات تعیین کننده اند . این یک صنعت کوچک است که اعتماد در آن نقش بسزایی دارد . زندگی را برایشان ساده کنید . سخت کار کنید , مراقب توانایی هایتان باشید و فراموش نکنید که سرگرم باشید.

 

۱۶ - برای غیر ممکن ها تلاش کنید

 

07

" پوستر شرکت Wolff Olins برای کمپین ورزشی Virgin Active"

 

کریس مودی از شرکت Wolff Olins می گوید :‌ در همه چیز فراتر بروید . از مرزهای خود فراتر بروید . بدون شک طراحی در مورد خلاقیت و ممکن ساختن چیزی است که قبلا مردم فکر می کردند غیر ممکن است. پس سخت کار کنید , تا جایی که برای چیزی واقعا ماندگار و به یاد ماندنی شناخته شوید. البته که مثل یک شمشیر با تیغه ی دو طرفس ! یعنی مردم تقلا می کنند تا گستره ی تمام چیزهای دیگر که شما می دانید را بفهمند اما مطمئنا همین موضوع می تونه برای شروع کردن یک گفت و گو خوب باشد.

 

با ما در مقالات دیگر کارآفرین بلاگ همراه باشید.

شیوه طراحی وب سایت ۲۰۱۶

١٤ روش طراحی وب سایت  ٢٠١٥ 

اشتباهات رایج در طراحی وب سایت

شما می توانید با استفاده از لینک های زیر این مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.